Bez Tabu

TV3

Šoreiz Bez Tabu ir devies mežā ar diviem profesionāliem piedzīvojumu meklētājiem, izzinot "Latvijas izaicinājuma" tapšanas procesu un būtiskākās lietas, kas jāņem vērā, dodoties izaicinošākā pārgājienā.

skatīties

Zaļais stūris

Radio SWH

Intervija radio SWH raidījumā Zaļais stūris - par dabu, tūrisma attīstību un jaunajām iespējām, neskatoties uz ierobežojošajiem apstākļiem.

Klausīties

Apes novada vēstīs

"Gaujienā, jau kādu laiku, jo sevišķi sestdienās un svētdienās, ir vairāk tūristu nekā šajā gadalaikā ierasts. Pārgājiena dalībnieki iepazīst Gaujienu un tās apkārtnes dabu ziemā, kura šogad ir dāsna ar sniegu un atbilstošiem laika apstākļiem."

Lasīt vairāk

Alūksnes novada ziņās

“Nevarot doties ceļojumos ārpus Latvijas robežām, varam vairāk iepazīt Latvijas dabu un tas ir labi. Jāpriecājas par mūsu pašu dabas skaistumu,” stāsta S.Sproģe. Aktivitāte neesot apsīkusi arī stindzinošajā salā – arī tad tūristi izvēlējās iepazīt Gaujienas dabu." 

Lasīt vairāk

No Latgales puses

Prieks, ka Daugavpils novada pārstāvji ir parūpējušies par vērtīgi papildu informāciju, kas ir ļoti noderīga visiem Latvijas izaicinājuma dalībniekiem.

"Ejot pārgājienā būs iespēja apmeklēt Silenes Dabas SPA labiekārtoto teritoriju, kurā izveidota īpašā Šmakovkas laboratorija, rokas stiepiena attālumā vērties Baltkrievijas plašumos un sataisīt brīnišķīgas bildes uz Ilgas muižas pakāpieniem.
Neaizmirsti paņemt līdzi visu nepieciešamo piknikam, jo maršrutā atrodas labiekārtotas atpūtas vietas pie ezera."

Lasīt vairāk